Tırnak

Güzelliğinizi öne çıkartan uygulamalardan olan tırnak uygulamaları, günümüzde yenilikçi yaklaşımlarla birlikte daha fazla tercih edilmeye başlamış durumda. En çok tercih edilen tırnak uygulamaları ise jel tırnak ve protez tırnak. Bostanlı jel tırnak ve Bostanlı protez tırnak uygulamalarında uzun yıllardır hizmet vermekte olan Özlem Beauty Center, tırnak uzmanları ile tırnaklarınız için kusursuz işlem sunmaktadır.

Protez Tırnak Nedir?
Protez tırnak, var olan tırnağın üzerine uygulanan hazır tırnaklardır. Birbirinden güzel ve farklı tasarımlara sahip protez tırnaklar ile, dikkat çekici tırnaklara sahip olmak, düşündüğünüzden çok daha kolay. Tırnak uzatmak istemeyen fakat uzun tırnak sevenler tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Konfor ve şık bir görünüm sağlar.

Jel Tırnak Nedir?
Jel tırnak, aynı zamanda protez tırnaktır. En çok tercih edilen protez tırnak türü olarak da bahsedebiliriz. Tırnakların üzerine sürülür. Kuruma aşamasına geçtikçe sertleşir ve tırnak görüntüsü alarak doğal bir görünüm oluşturur. Uygulayan kişiler büyük önem arz eder. Tırnak bakımına yeteri kadar zaman ayıramayan kadınların tercihidir.

Protez Tırnak Tırnağa Zarar Verir mi?
Protez tırnak uygulaması yaptıracak olanların en fazla aklına takılan sorulardan biri, kendi tırnaklarınıza herhangi bir zarar verip vermemesi. Uzman kişiler tarafından yapılması gereken bu uygulamada, Özlem Beauty Center, tırnakların herhangi bir zarar görmemesi için uygulama öncesi tırnakların üzerine koruyucu sürmektedir. Bu sayede tırnaklarınız hiç bir zarar görmemektedir.

Protez tırnak Bostanlı içim Özlem Beauty Center’ı neden tercih etmeliyim?
En iyi ürünler, deneyimli tırnak uzmanları, güvenilir uygulama.

Fiyat bilgisi ve randevu için bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.