Sir Ağda

Günümüzde hala yaygın olarak tercih edilen uygulama olan Sir Ağda ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Günümüzde her ne yerini lazer epilasyon gibi daha konforlu bir uygulamaya yerini bırakıyor olsa da bir çok kişi tarafından Sir Ağda tercihi yapılmaya devam ediyor. Lazer epilasyon yaptırmak istemeyenlerin tercihi olarak da sir uygulamasından bahsedebiliriz.

Sir Ağda Nedir ve Nasıl Uygulanır?
Sir ağda, çam ağacı reçinesinden üretilmekte olup, oldukça yapışkan bir maddedir. Isı ile doğal bör epilasyon görevi sağlar. İstenmeyen tüyler için çözüm sunar. Sir ağda, her ne kadar evde kendiniz de uygulayabileceğiniz bir uygulama olsa da profesyoneller tarafından daha kolay şekilde uygulanmaktadır. Özlem Beauty Center, Bostanlı’daki sir ağda yapan yerlerden biri olarak uzun yıllardır Sir ağda hizmeti de vermektedir.

Sir Ağda Avantajları!
Sir uygulaması batık ve kıl dönmesini engeller. Oluşmaması için de etkilidir. Hijyenik bir uygulamadır. Ciltteki ölü hücreleri temizler. Doğal bir madde olması nedeniyle faydalıdır. Doğal peeling görevi görür. Kıl köklerinde azalma etkisi yaratır ve kıl köklerini zayıflatır.

Sir ağda randevu için bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.