Microblading

Microblading kaş kontürü, yüzünüze uygun olabilecek yeni kaş tasarımı ile güzelliğinize farklı bir boyut kazandıran uygulamadır. En çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan microblading, günümüzde uygulanan güzellik trendleri arasında güvenle uygulanmaktadır. Bostanlı Microblading uygulaması yapan yerler arasında yer alan Özlem Beauty Center, bu konuda uzman ekibi ile doğal görünümde kusursuz yeni kaş tasarımları sunuyor.

Microblading Hakkında
Kalıcı makyaj uygulaması microblading, kaş ve yüz analizi sonrası kişinin yüzüne en uygun olacak kontür belirlenir ve şekillendirme yapılır. Kalıcı kaş uygulaması, hijyenik şartlarda profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Özlem Beauty Center’da microblading uygulaması kıl tekniği ile doğal bir görünüm esasına dayalı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Microblading Zararlı mıdır?
Microblading ile ilgili sık sorulan sorulardan biri de Microblading kaş uygulaması zararlı mı değil mi sorusu. Uygulama, steril ve hijyenik bir ortamda yapılmalıdır. Ayrıca kaliteli ekipman kullanılması önemli rol oynar. Tüm bu şartların sağlanması halinde microblading, güzelliğiniz için en güvenilir uygulamalardan biridir.

Bostanlı Microblading fiyatları ve uygulama hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.