Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulamaları günümüzde oldukça revaçta olan uygulamalardan biri. Bostanlı Lazer Epilasyon Merkezi Özlem Beauty Center, istenmeyen tüyler için sizlere kısa sürede yüksek performans alabileceğiniz çözümler sunuyor. Lazer epilasyon, cildinize uyguladığınız sir, traş bıçağı, tüy dökücü yöntemlerden kurtulmanızı ve konforlu şekilde tüylerinizden kurtulmanızı sağlar. Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde lazer epilasyon uygulamaları %90-%95’e kadar bitiş sağlamaktadır.

Lazer Epilasyon ile İstenmeyen Tüylerden Kurtulabilir miyim?
Özlem Beauty Center’da 4 mevsim uygulama gerçekleştirilen buz soğutma başlığına sahip yüksek performans sunabilen lazer epilasyon cihazları tercih edilmektedir. Bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti ile epilasyon uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Alanında deneyimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilen lazer epilasyon uygulamamız sizler için büyük bir konfor sunmaktadır.

Hangi Bölgelere Uygulanır?
Lazer epilasyon uygulamasını hangi bölgelere yaptırabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Kol altı, bacak, kol ve genital bölge en çok yaygın olarak tercih edilen bölgelerdir. Bu bölgeler dışında yüz, sırt, göbek, göğüs bölgesi gibi bölgeler için de uygulanabilmektedir.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Uygulanır?
Lazer epilasyon uygulamalarından verim kişiden kişiye, bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilir. Her insandaki kıl tipi aynı değildir. Aynı kişinin farklı bölgedeki kıl tipi de aynı değildir. Bu yüzden herkes ve her bölge için aynı seans uygulama mümkün olmamaktadır. Lazer epilasyon uygulamalarında performans ilk seanslardan itibaren görülmeye başlansa da 8-10 seans ortalama ile uygulanması tavsiye edilmektedir.

Lazer Epilasyon uygulaması hakkında detaylı bilgi ve Bostanlı lazer epilasyon fiyatları bilgisi almak için bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.