Kirpik Lifting

Kirpik lifting, güzellik uygulamaları arasında son yıllarda en fazla revaçta olan uygulamalardan biridir. Bostanlı kirpik lifting uygulaması yapan yerlerden biri olan Özlem Beauty Center, kirpik lifting konusunda uzmanlaşmış ekibi ile uygulamalar en verimli şekilde gerçekleştirilmektedir. Bir çok ünlü ve sosyete dünyası, kirpik lifting uygulamasını rutin olarak tercih etmektedir.

Kirpik Lifting Nedir?
Kirpikleriniz için kaldırma ve kirpik kıvırma işlemi olan kirpik lifting, kirpiklerinizin duruş pozisyonunu değiştirerek daha belirgin hale gelmesini sağlayan bir uygulamadır. Uygulama sayesinde kirpiklerin formu kıvrık bir hal alır. Bu sayede kirpikler daha belirgin ve hacimli olarak görünür. Günümüzde bir çok kişi kirpiklerinin yeterli dolgunluğa sahip olmadığını, seyrek olduğunu düşünmektedir. Bu durum genellikle kirpiklerin duruş pozisyonundan kaynaklanmaktadır. Kirpik lifting, bu durumu değiştiren uygulamadır.

Kirpik Lifting Nasıl Yapılır?
Kirpikleriniz için oldukça ince bir işçilik ortaya konulmaktadır. İlk aşamada kirpik uzunluğuna göre ped seçilir ve uygulama alanına yapıştırılır. Daha sonra kirpikleriniz birbirinden ayrılır ve kirpikler uygulamada tercih edilen ürünler eşliğinde kıvrım alması için sabitlenir. Devamında kirpikleriniz için kirpik keratin bakımı uygulanır. Uygulama süresi 30-45 dakika aralığında sürmektedir.

Kirpik Lifting Hangi Durumlarda Tercih Edilir?
Kirpikleri seyrek olanlar, daha dolgun görünmesini isteyenler, kirpiklerin uzamasını isteyenler ve kirpiklerin hacimli görünmesini isteyenler kirpik lifting uygulaması yaptırabilirler.

Bostanlı kirpik lifting fiyatları ve uygulama hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki formu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.